نتایج جستجو برای عبارت :

So misfit

اگر گوشام توانایی اعتراض داشتن تا حالا ازم شکایت کرده بودن بسکه این مدت یه پلی لیست ثابت رو گوش دادم. دایورسیتی این پلی لیست جدید در حدیه که از Love don't hate it ئه Duncan Laurence میره به Misfit Lunaticئه MISSIO... اون وسطائم Siouxsie داره فریاد میزنه Loooooooooooooove criiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime

در این مطلب به شناسایی بهترین موتورسیکلت‌های بازار جهانی با قیمت زیر ۱۰ هزار دلار می‌پردازیم که گزینه‌هایی زیاد خوب برای شروع موتورسواری حرفه‌ای هستند.
آشنایی با بهترین موتور سیکلت های جهان
اولین قدم برای موتورسواری، دریافت گواهینامه‌ است، چراکه باید هر مهارتی را قانونی و بنیادی یاد گرفت. قدم بعدی، شناخت و افزایش توانایی‌ها است. نباید هیچ‌گاه کوشش کرد الی فراتر از توانایی‌ها و تجربه‌ موتورسواری کرد، زیرا این کار می‌تواند زیاد خطر
Remember the name – ed sheeran fteminem & 50 cent

Remember the nameاسم مارو یادت بیاد

[Verse 1: Ed Sheeran]

Yeah I was born a misfit, grew up ten miles from the town of Ipswichآره، من مثل یه آدم استثنایی(اشتباه) بدنیا اومدم، و ده مایل اونور تر از شهر “ایپسوییچ” بزرگ شدمWanted to make it big I wished it to existenceهمیشه میخواستم که این شهرو بزرگ کنم، ای کاش الان وجود داشته باشه(شهر بزرگ)I never was a sick kid, always dismissed quickمن هرگز یه بچه ی مریض نبودم، همیشه به سرعت از بیمارستان مرخص میشدمStick to singing, stop rapping like it’s Christmasچسبیدم به خوان
سفر تموم شد. پروژه جدیدم تجدید میثاق با عمه ها و مامانبزرگ اون وریمه که فرداست، پنجشنبه هم یکی از خاله هام همه رو با هم دعوت کرده:| خوشم نمیاد واقعا از این جمعا ولی. تو جمع خونواده ی خودمم احساس اضافی بودن دارم چه برسه به فامیل. توی هیچ بحث یا دسته ای نمیتونم قرار بگیرم و همه چیز بدون من هم کاملا نرماله بودنی فقط خودم اذیت میشم. مامانم ازم انتظار داره حداقل تظاهر کنم به اینکه اینطور نیست و خب دوباره داره مثل قبل میشه. مثل قبل که هی منت میذاشت و با
دانلود آهنگ جدید Ed Sheeran و Eminem و 50 Cent با نام Remember The Name با کیفیت عالی 320 به همراه متن

لینک دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ:
[Verse 1: Ed Sheeran]
Yeah, I was born a misfit, grew up ten miles from the town of Ipswich
Wanted to make it big, I wished it to existence
I never was a sick kid, always dismissed quick
Sticked to singing, stop rappin' like it's Christmas
And if you're talkin' money, then my conversation shiftin'
My dreams are bigger than just bein' on a rich list
Might be insanity, but people call it "gifted"
My face is goin' numb from the shit the stuff is mixed with
Watch how the lyrics in the songs might get twisted